Bilety PKP przez internet

Comment

Płatności Zakupy w sieci
Bilety PKO online

Spółka PKP Intercity podała niedawno, że w pierwszych dwóch miesiącach tego roku zanotowała 85% wzrost ilości biletów kupionych przez internet. Mimo kolejek do kas biletowych na największych dworcach (z którymi pewnie będziemy mieli do czynienia jeszcze długo) PKP Intercity spodziewa się kolejnych wzrostów płatności online za bilety. Ten skok wiąże się bezpośrednio z pojawieniem się pociągów Pendolino, które obsługują nowe połączenie Express InterCity Premium. To właśnie na te linie sprzedaje się najwięcej biletów przez internet.

Bilety na Intercity możecie kupować online przez prawie całą dobę (oprócz krótkiej przerwy technologicznej), a jeśli opłacimy bilet szybkim przelewem to możemy go od razu wydrukować. Bilet można również pokazać konduktorowi na ekranie urządzenia mobilnego, jednak zawsze warto mieć papierową wersję na wszelki wypadek. Przez internet kupicie nie tylko bilety na połączenia PKP Intercity, bilety online oferują również Przewozy Regionalne oraz sporo przewoźników samorządowych. W najbliższym czasie bilety przez sieć oferować będą także Koleje Mazowieckie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *