Dlaczego nie mogę założyć konta na Binance?

Comment

Kryptowaluty
dlaczego nie mogę zarejestrować się na binance

Giełda kryptowalut Binance.com to obecnie jedno z popularniejszych miejsc, w których możecie handlować około 100 różnymi kryptowalutami. Zainteresowanie tym rynkiem jest tak ogromne, że w związku z bardzo dużą ilością rejestracji giełda ta musiała czasowo ograniczyć przyjmowanie nowych użytkowników – konta zakładać można tylko przez kilka godzin w ciągu doby. O tym jak założyć konto na Binance pisaliśmy w TYM PORADNIKU. Może się jednak zdarzyć, że chcąc założyć tam konto natraficie akurat na moment, w którym rejestracja jest wyłączona. W takim przypadku po kliknięciu na stronie głównej przycisku Register zamiast formularza rejestracyjnego zobaczycie taki komunikat:

dlaczego nie mogę sie zarejestrowac w binance

Kiedy będę mógł założyć konto na Binance?

Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy poczekać i spróbować ponownie za jakiś czas. Zwykle rejestracja na Binance udostępniana jest codziennie, na kilka lub kilkanaście godzin. Najczęściej możliwość rejestracji nowych kont otwarta jest w godzinach nocnych, porannych aż do wczesnego popołudnia naszego czasu. Wszystko zależy od tego jak wielu nowych użytkowników zakłada konta na Binance danego dnia.

Docelowo rejestracja zostanie włączona na stałe i widoczny powyżej komunikat przestanie się wyświetlać. A w razie przedłużającej się przerwy możecie również założyć konto na giełdach https://hitBTC.com/ lub KuCoin.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *