DogeCoin za darmo – jak zdobyć

Comment

Bez kategorii Kryptowaluty
dogecoin

Doge Coin to kryptowaluta, która powstała jako swojego rodzaju żart. Ta kryptowaluta sygnowana jest znanym z memów wizerunkeim pieseła (z ang. Doge). Mimo genezy Doge Coin jest obecnie jedną z kilkunastu największych kryptowalut na świecie. W chwili pisania tego artykułu kapitalizacja kryptowaluty Doge Coin wynosi ponad 7 mld dolarów. Ostatnio Dogecoinem zainteresował się Elon Musk, który na swoim koncie na Twitterze informował o inwestycji w tę kryptowalutę. Jak zdobyć Doge Coin? Oczywiście najłatwiejszym sposobem jest zakup kryptowaluty Doge Coin na giełdzie Binance. Jest to obecnie największa giełda kryptowalut na świecie. Co jednak, jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy. Jak zdobyć Doge Coin za darmo i czy to w ogóle możliwe?

DogeCoin – kryptowaluty za darmo

Mówi się, że na świecie nie ma nic za darmo i rzeczywiście nikt nie sprezentuje nam kryptowalut za kilkadziesiąt czy kilkaset dolarów. Istnieje jednak prosty sposób na to aby pewną ilość Doge Coin zdobyć za darmo. Patrząc na kursy kryptowalut w ciągu ostatnich kilku lat, nie wiadomo czy zebrane w ten sposób Dogecoiny nie będą za kilka lat warte kilkanaście czy nawet kilkaset razy więcej. Zbieranie darmowych Dogecoin jest możliwe dzięki stronom zwanym źródełkami (z ang. faucet). Strony typu Doge Coin faucet pozwalają na regularne pobranie pewnej niewielkiej ilości kryptowaluty za darmo. Strony tego rodzaju dają niewielką ilość kryptowalut licząc, że odwiedzający je internauci klikną w znajdujące się na nich reklamy. Oczywiście nie musimy w nic klikać ani korzystać z żadnych ofert (zdecydowanie to odradzamy).

Doge Coin faucet / źródełka

Jak korzystać ze stron Doge Coin Faucet? Każde takie źródełko może mieć nieco inne parametry. Najważniejsze dla nas jest to jak często możemy dostać kryptowalutę i jakie jest minimum do wypłaty zgromadzonych środków. Niestety niektóre faucety czy to Doge Coin czy innych kryptowalut mają tak wysoki próg wypłaty, że pewnie nic z nich nie wypłacimy. Z takich stron nie warto korzystać. Znaczenie ma również to czy zebrana kryptowaluta wypłacana jest na portfel Dogecoin czy internetowy portfel Faucetpay (więcej o nim za chwilę).

Darmowe Dogecoin – jak zacząć?

Większość działających aktualnie źródełek z kryptowalutami (faucet) przelewa zarobione przez nas kryptowaluty na internetowy portfel FaucetPay. Korzystanie z FaucetPay jest w pełni darmowe. Poza Dogecoinem portfel ten obsługuje również 9 innych kryptowalut: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, DASH, DigiByte, TRON, Tether TRC20 i Feyorra. Bardzo dużą zaletą jest to, że zebrane waluty móżemy wymieniać jedna na drugą. Dzięki temu możemy na przykład zebrane w BTC środki zmienić szybko na walutę, którą o wiele łatwiej i taniej przetransferować na giełdę, na przykład TRON (TRX) czy Tether. Oczywiście FaucetPay pobierze za taką wymianę niewielką prowizję, ale nie są to duże kwoty. Darmowe konto w FaucetPay możecie założyć TUTAJ.

Stworzyliśmy dla Was ranking stron dających Dogecoin za darmo, na które warto zwrócić uwagę. Staraliśmy się wybrać strony, na których rzeczywiście stosunkowo szybko można zarobić kilka czy kilkanaście Dogecoin i przelać je na swój portfel.

FaucetCrypto.com – jedna z najpopularniejszych ostatnio stron rozdających kryptowaluty za darmo. Co 40 min możemy otrzymać określoną ilość monet, które następnie możemy wymienić w serwisie na jedną z aż 20 kryptowalut. Z FaucetCrypto.com możemy przelewać zarobione środki zarówno na FaucetPay jak i na własny portfel lub giełdę (opcje wypłaty są zależne od wybranej kryptowaluty).

CryptoWin.io – w tym serwisie nie ma co prawda opcji wypłaty Doge Coina, jednak obecnie jest to jeden z najlepszych kraników pozwalających na zarabianie BTC. Co 15 min możemy z kranika otrzymać od 1 do 6 Satoshi, codziennie możemy też zarobione środki przelać na portfel FaucetPay i dostępna tam opcją Coin Swap zamienić je na Doge Coiny. Średnie zarobki z samego kranika i dostępnych na CryptoWin.io reklam PTC to 150-200 Satoshi dziennie.

CryptoFlare.net – to faucet, który pozwala zarabiać nie tylko Doge Coin, ale również Litecoin, DigiByte, Cardano i Tether. Próg wypłaty jest bardzo niski, możemy wypłacić na FaucetPay już nawet równowartość 0,002$.

ClaimFreeCoins.io – w tym źródełko zbierać Dogecoiny możemy co 5 min. Istnieje co prawda dzienny limit ilości wypłat, które możemy zrobić ale nie jest on mały. Wszystkie zebrane Dogecoiny trafiają od razu na nasz portfel FaucetPay.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *