Jak i gdzie kupić AppCoins (APPC)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić appcoins (APPC)

Rewolucyjny projekt dotyczący sklepów z aplikacjami oraz samych aplikacji. Przeczytaj jak AppCoins chce zrewolucjonizować sektor m.in. mikrotransakcji oraz reklamy w aplikacjach. Dowiedź się jak działa AppCoins oraz jak i gdzie go kupić!

Gdzie kupić AppCoins (APPC)

Kryptowalutę AppCoins (APPC) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance. Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, nie jest to jednak problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance i dokonać zakupy tej kryptowaluty. W tym celu sprawdź nasz poradnik: Jak wpłacić pieniądze na Binance.

Co to jest AppCoins (APPC)

AppCoins (APPC) sięga po wielki kawałek tortu, jej nazwa dobrze sugeruje, że jest związana z aplikacjami, a konkretnie ze sklepami z aplikacjami. Dzięki AppCoins, który sam w sobie jest protokołem dla sklepów z aplikacjami, będziemy mogli przenieść do sieci blockchain trzy najbardziej kluczowe aspekty – reklamę aplikacji, mikrotransakcje w aplikacjach oraz akceptacje nowych aplikacji w sklepie.

AppCoins (APPC) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty AppCoins (APPC). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

APPC Cena:

1 APPC = 0.00000016 BTC
1 APPC = 0.01572000 PLN
1 APPC = 0.00355000 USD
1 APPC = 0.00330600 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty AppCoins (APPC) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

AppCoins (APPC) informacje i doniesienia
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *