Jak i gdzie kupić Ethereum Classic (ETC)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić ethereum classic (ETC)

Ethereum Classic to kontynuacja jednej z najbardziej rozpowszechnionych kryptowalut – Ethereum (ETH). Zobacz jak działa ETC, gdzie można kupić ETC oraz sprawdź aktualne ceny i wykresy.

Gdzie kupić Ethereum Classic (ETC)

Kryptowalutę Ethereum Classic (ETC) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance. Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, nie jest to jednak problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance i dokonać zakupy tej kryptowaluty.
W tym celu sprawdź nasze poradniki:
Jak założyć konto na Binance.
Jak wpłacić pieniądze na Binance.
Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie Binance

Co to jest Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic to klasyczny for od drugiej, najbardziej znanej kryptowaluty – ETH. Ethereum Classic to zdecentralizowana platforma, która dzięki smart contracts jest w stanie zagwarantować działanie aplikacji w sieci bez żadnych możliwości wyłączenia platformy, cenzury, oszustw czy też interwencji podmiotu trzeciego.

Ethereum Classic (ETC) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Ethereum Classic (ETC). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

ETC Cena:

1 ETC = 0.00046800 BTC
1 ETC = 126.920000 PLN
1 ETC = 32.0800000 USD
1 ETC = 29.5600000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Ethereum Classic (ETC) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Ethereum Classic (ETC) informacje i doniesienia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *