Jak i gdzie kupić Ethereum (ETH)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupic ethereum eth

Gdzie kupić Ethereum (ETH)

Kryptowalutę Ethereum (ETH) można bez problemu kupić na polskiej giełdzie kryptowalut Bitbay.net. Konto na tej giełdzie może założyć każdy, a środki na zakup kryptowalut wpłacicie na nią zwykłym przelewem bankowym, wpłatą na Poczcie Polskiej lub w sieci sklepów Żabka.

Co to jest Ethereum (ETH)

Ethereum to druga pod względem popularności kryptowaluta, plasuje się zaraz za bitcoinem. W zasadzie Ethereum to platforma, dzięki której możliwa jest obsługa waluty Ether. Waluta stworzona została przez Witalija Butierina szeroko znanego i komentowanego w świecie crypto. Projektanci sieci zadbali o standardy bezpieczeństwa i transparentności, niestety ETH ma pewną wadę – wszystkie smart contracty, zdecentralizowane aplikacje, skrypty i inne rzeczy tworzone na platformie Ethereum zapisywane są na jednym blockchainie, przez co w czasie wzmożonej aktywności może dojść do sytuacji, że sieć zostanie „zapchana”. Tak jak i Bitcoin, głównym przeznaczeniem ETH jest możliwość dokonywania zdecentralizowanych i anonimowych transakcji bez udziału banków czy też innych instytucji płatniczych.

Ethereum (ETH) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Ethereum (ETH). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

ETH Cena:

1 ETH = 0.04867000 BTC
1 ETH = 13055.4600 PLN
1 ETH = 3220.87000 USD
1 ETH = 3020.84000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Ethereum (ETH) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *