Jak i gdzie kupić ICON (ICX)?

Comment

Kryptowaluty
jak kupic icon icx

Gdzie kupić ICON (ICX)

Kryptowalutę ICON (ICX) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance oraz HitBTC.
Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, jednakże nie jest to problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance czy też HitBTC i dokonać zakupy tej kryptowaluty.
W tym celu sprawdź nasz poradniki:
Jak założyć konto na Binance.
Jak wpłacić pieniądze na Binance.
Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie Binance
Jak założyć konto na giełdzie kryptowalut HitBTC
Jak wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut HitBTC
-Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie HitBTC – poradnik wkrótce dostępny

Co to jest ICON (ICX)

Projekt ICON ma na celu stworzenie największe, zdecentralizowanej sieci na świecie. Sieć ta może znaleźć zastosowanie w setkach różnych firm i instytucji, nie tylko sektora finansowego ale również sektora medycznego, ubezpieczeniowego czy w placówkach uniwersyteckich. ICON wprowadza technologię blockchain do życia codziennego i znajduje dla niej praktyczne zastosowania w różnych aplikacjach. Waluta ICX dostępna jest zaledwie od października 2017 roku, a zdążyła się już znaleźć pośród kilkunastu najpopularniejszych kryptowalut. Ze stworzonego przez ICON rozwiązania DAVinCI korzysta już jedna z największych instytucji finansowych na świecie.

ICON (ICX) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty ICON (ICX). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

ICX Cena:

1 ICX = 0.00000325 BTC
1 ICX = 0.88190000 PLN
1 ICX = 0.22270000 USD
1 ICX = 0.20530000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty ICON (ICX) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

ICON (ICX) informacje i doniesienia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *