Jak i gdzie kupić IOTA (IOTA)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić IOTA (IOTA)

Jeśli znany Ci jest termin Internet-of-Things to z pewnością powinieneś zainteresować się IOTĄ. Mimo, że projekt jest dość świeży to już przykuł uwagę największych technologicznych graczy na świecie! Sprawdź jaki koncept współdzielenia wszystkiego ma IOTA! Sprawdź jak i gdzie kupić kryptowalutę IOTA!

Gdzie kupić IOTA (IOTA)

Kryptowalutę IOTA (IOTA) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance. Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, nie jest to jednak problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance i dokonać zakupy tej kryptowaluty. W tym celu sprawdź nasz poradnik: Jak wpłacić pieniądze na Binance.

Co to jest IOTA (IOTA)

Gdy świat już dawno zaadaptował współdzielenie takich dóbr jak samochód, mieszkanie czy też dom, IOTA wychodzi jeszcze dalej – uważa, że prawie wszystko co ma chip, może być współdzielone i obydwie strony będą na tym korzystać! Wszystko oparte jest oczywiście o siec blockchain, dzięki którym nie mamy jednego nadrzędnego podmiotu, który może zakłócić współpracę pomiędzy dwoma podmiotami. Wszystko to możliwe jest dzięki platformie IOTA – w czasie rzeczywistym oraz bez opłat.

IOTA (IOTA) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty IOTA (IOTA). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

IOTA Cena:

1 IOTA = 0.00000000 BTC
1 IOTA = 0.00000000 PLN
1 IOTA = 0.21590000 USD
1 IOTA = 0.00000000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty IOTA (IOTA) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

IOTA (IOTA) informacje i doniesienia
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *