Jak i gdzie kupić Lisk (LSK)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić lisk

LSK czyli Lisk to kryptowaluta stworzona przez Lisk Foundation, firmę mającą na celu stworzenie zdecentralizowanego środowiska do tworzenia i udostępniania/sprzedawania aplikacji. Niżej dowiesz się więcej o kryptowalucie LSK.

Gdzie kupić Lisk (LSK)

Kryptowalutę Lisk (LSK) można bez problemu kupić na polskiej giełdzie kryptowalut Bitbay.net. Konto na tej giełdzie może założyć każdy, a środki na zakup kryptowalut wpłacicie na nią zwykłym przelewem bankowym, wpłatą na Poczcie Polskiej lub w sieci sklepów Żabka.

Co to jest Lisk (LSK)

W chwili obecnej rynek aplikacji mobilnych zdominowany jest przez Apple App Store i Google Sklep Play. Obie te platformy to scentralizowane rozwiązania należące do konkretnych firm i służące celom tych przedsiębiorstw. Lisk Foundation uważa, że przyszłość leży w środowiskach zdecentralizowanych, zapewniających neutralność i przejrzystość. Sieć blockchain Lisk została uruchomiona 26 maja 2016 roku, a kryptowalutą tej sieci jest LSK. Od tego czasu LSK stał się jedną z 20 najpopularniejszych kryptowalut świata.

Lisk (LSK) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Lisk (LSK). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

LSK Cena:

1 LSK = 0.00004868 BTC
1 LSK = 3.66700000 PLN
1 LSK = 0.79910000 USD
1 LSK = 0.76800000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Lisk (LSK) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Lisk (LSK) informacje i doniesienia
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *