Jak i gdzie kupić Qtum (QTUM)?

Comment

Kryptowaluty
gdzie i jak kupic qtum

Qtum to kryptowaluta, którą handlować można od końca maja 2017 roku. Jest ona notowana w czołówce najpopularniejszych kryptowalut według portalu CoinMarketCap.com. Poniżej znajdziecie informację czym jest kryptowaluta Qtum i gdzie można ją kupić.

Gdzie kupić Qtum (QTUM)

Kryptowalutę Qtum (QTUM) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance oraz HitBTC.
Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, jednakże nie jest to problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance czy też HitBTC i dokonać zakupu tej kryptowaluty.
W tym celu sprawdź nasz poradniki:
Jak założyć konto na Binance.
Jak wpłacić pieniądze na Binance.
Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie Binance
Jak założyć konto na giełdzie kryptowalut HitBTC
Jak wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut HitBTC

Co to jest Qtum (QTUM)

Qtum to kryptowaluta oparta na open sourcowym projekcie Blockchain tworzonym przez fundację Qtum Foundation z siedzibą w Singapurze. W projekcie tym połączone zostało kilka elementów zaczerpniętych między innymi z takich rozwiązań jak Bitcoin czy Ethereum, a także technologia Proof of Stake. Celem jest stworzenie środowiska dla różnego rodzaju aplikacji biznesowych.

Qtum (QTUM) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Qtum (QTUM). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

QTUM Cena:

1 QTUM = 0.00008154 BTC
1 QTUM = 9.28200000 PLN
1 QTUM = 2.13400000 USD
1 QTUM = 2.01800000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Qtum (QTUM) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Qtum (QTUM) informacje i doniesienia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *