Jak i gdzie kupić Stellar (XLM)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić Stellar (XLM)

Gdzie kupić Stellar (XLM)

Kryptowalutę Stellar (XLM) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance. Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, nie jest to jednak problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance i dokonać zakupy tej kryptowaluty. W tym celu sprawdź nasz poradnik: Jak wpłacić pieniądze na Binance.

Co to jest Stellar (XLM)

Stellar (XLM) to kolejna kryptowaluta, która chce podbić finansowe rynki. Jest to rozproszona, hybrydowa sieć blockchain z otwartym kodem („open source”). Platforma ta pozwala na wymianę i przesyłanie danych (również płatności) między uczestnikami sieci. Najważniejszym jest, że wszystkie podmioty w sieci mają jednakowy dostęp oraz wkład w całą sieć.

Stellar (XLM) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Stellar (XLM). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

XLM Cena:

1 XLM = 0.00000200 BTC
1 XLM = 0.50740000 PLN
1 XLM = 0.12670000 USD
1 XLM = 0.11650000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Stellar (XLM) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Stellar (XLM) informacje i doniesienia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *