Jak i gdzie kupić Stratis (STRAT)?

Comment

Kryptowaluty
jak kupic stratis strat

Stratis, określana w notowaniach i na giełdach skrótem STRAT, to kryptowaluta znajdująca się obrocie od sierpnia 2017 roku. Według rankingu CoinMarketCap waluta plasuje się obecnie w okolicach końca pierwszej 30tki co jest bardzo dobrym wynikiem.

Gdzie kupić Stratis (STRAT)

Kryptowalutę Stratis (STRAT) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance oraz HitBTC.
Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, jednakże nie jest to problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance czy też HitBTC i dokonać zakupy tej kryptowaluty.
W tym celu sprawdź nasz poradniki:
Jak założyć konto na Binance.
Jak wpłacić pieniądze na Binance.
Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie Binance
Jak założyć konto na giełdzie kryptowalut HitBTC
Jak wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut HitBTC
-Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie HitBTC – poradnik wkrótce dostępny

Co to jest Stratis (STRAT)

Pod względem technologicznym Stratis jest jednym z największych konkurentów kryptowaluty Ethereum. Patforma kryptowaluty STRAT pozwala na zawieranie tak zwanych smart kontraktów (smart contract) z jednoczesną możliwością korzystania z pochodnych blockchainów. Podstawowe zalety takiego rozwiązania to oszczędność głównego łańcucha bloków oraz niezależność. Podobnie jak Ethereum Stratis daje możliwość wdrażania różnych aplikacji napisanych w C# i opartych na technologii Blockchain.

Stratis (STRAT) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Stratis (STRAT). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

STRAT Cena:

1 STRAT = 0.00000000 BTC
1 STRAT = 0.00000000 PLN
1 STRAT = 0.00000000 USD
1 STRAT = 0.00000000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Stratis (STRAT) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Stratis (STRAT) informacje i doniesienia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *