Jak i gdzie kupić TRON (TRX)

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić trox (TRX)

Tron to jedna ze stosunkowo nowych walut na rynku kryptowalutowym, która dosyć szybko weszła do czołówki. Po niespełna 6 miesiącach od wejścia na rynek TRX pojawiło się w TOP10 kryptwalut według znanego portalu CoinMarketCap.com.

Gdzie kupić Tron (TRX)

Kryptowalutę TRX (Tronix) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance oraz HitBTC.
Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, jednakże nie jest to problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance czy też HitBTC i dokonać zakupy tej kryptowaluty.
W tym celu sprawdź nasz poradniki:
Jak założyć konto na Binance.
Jak wpłacić pieniądze na Binance.
Jak założyć konto na giełdzie kryptowalut HitBTC
Jak wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut HitBTC

Co to jest Tron (TRX)

TRON to oparty na decentralizacji protokół stworzony w technologii blockchain. Celen TRON jest stworzenie globalnej, darmowej sieci rozrywki zawierającej materiały znajdujące się w rozproszonej pamięci masowej. Pierwsza aplikacja mobilna współpracująca z protokołem TRON to Peiwo App posiadająca już bazę 10 milionów użytkowników. Więcej o technologii stojącej za TRON oraz jej deweloperach możecie przeczytać na stronie głównej http://tron.network

Tron (TRX) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty TRONIX (TRX). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

TRX Cena:

1 TRX = 0.00000314 BTC
1 TRX = 0.36000000 PLN
1 TRX = 0.08361000 USD
1 TRX = 0.07850000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty TRON (TRX) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Tron (TRX) informacje i wiadomości


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *