Jak i gdzie kupić Waves (WAVES)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić waves (WAVES)

Bardzo ciekawy projekt, w którego skład wchodzą m.in wielowalutowy portfel kryptowalut, zdecentralizowana giełda kryptowalut. Projekt Waves może pochwalić się współpracą z takim gigantem jak Deloitte. Jak przeczytać możemy na oficjalnej stronie Waves – uważają oni, że są najszybszą siecią blockchain na świecie! Sprawdź jak być częścią tej sieci – jak i gdzie kupić WAVES.

Gdzie kupić Waves (WAVES)

Kryptowalutę Waves (WAVES) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance. Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, nie jest to jednak problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance i dokonać zakupy tej kryptowaluty. W tym celu sprawdź nasz poradnik: Jak wpłacić pieniądze na Binance.

Co to jest Waves (WAVES)

Waves to projekt, który stworzył digitalowy portfel dla kryptowalut, zdecentralizowaną giełdę kryptowalut i inne mniejsze feature’y związane z kryptoświatem. Coś co warto wspomnieć, to że w portfelu możemy trzymać wiele kryptowalut – nie tylko jedną jak to często bywa.

Waves (WAVES) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Waves (WAVES). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

WAVES Cena:

1 WAVES = 0.00024570 BTC
1 WAVES = 27.1300000 PLN
1 WAVES = 5.84600000 USD
1 WAVES = 5.75500000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Waves (WAVES) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Waves (WAVES) informacje i doniesienia
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *