Jak i gdzie kupić Zcash (ZEC)?

Comment

Kryptowaluty
jak i gdzie kupić Zcash (ZEC)

Zcash to jeden z tzw. „private coins” czyli projekt, który kładzie bardzo duży nacisk na prywatność. Twórcy projektu uważają, że prywatność to jedna z najważniejszych rzeczy dla człowieka. Dodatkowo Zcash (ZEC) nabrał ostatnio na wartości i jest cennym walorem w portfelu wielu inwestorów. Zobacz jak i gdzie kupić Zcash (ZEC) oraz sprawdź wykresy oraz aktualną cenę.

Gdzie kupić Zcash (ZEC)

Kryptowalutę Zcash (ZEC) można w tej chwili kupić na giełdzie Binance oraz HitBTC.
Nie jest ona dostępna na polskich giełdach kryptowalut, jednakże nie jest to problem gdyż łatwo możecie zasilić konto na Binance czy też HitBTC i dokonać zakupy tej kryptowaluty.
W tym celu sprawdź nasz poradniki:
Jak założyć konto na Binance.
Jak wpłacić pieniądze na Binance.
Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie Binance
Jak założyć konto na giełdzie kryptowalut HitBTC
Jak wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut HitBTC
-Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie HitBTC – poradnik wkrótce dostępny

Co to jest Zcash (ZEC)

Misją projektu Zcash jest stworzenie otwartego, globalnego systemu ekonomicznego w którym żadna z jednostek nie jest wykluczona. Twórcy wierzą, że prywatność jest najważniejsza dla człowieka i związana jest z ludzką dumą, intymnością oraz etyką. Dodatkowo firmy potrzebują prywatności, aby lepiej prowadzić biznes, prywatność zwiększa więzy pomiędzy społeczeństwem. Platforma ma bronić społeczeństwo przed ich podmiotami, które chcą je wykorzystać.

Zcash (ZEC) notowania

Zobacz aktualne i historyczne notowania kryptowaluty Zcash (ZEC). Analiza historycznego rozkładu kursu waluty może nam dostarczyć wartościowych informacji na temat przyszłych wahań ceny.

Data by CryptoCompare API

ZEC Cena:

1 ZEC = 0.00074840 BTC
1 ZEC = 125.710000 PLN
1 ZEC = 31.2500000 USD
1 ZEC = 28.8800000 EUR
Data by CryptoCompare API

W powyższej tabeli znajdziesz aktualny kurs i cenę kryptowaluty Zcash (ZEC) w stosunku do Bitcon, PLN, USD i Euro. Kurs jest aktualizowany na bieżąco.

Zcash (ZEC) informacje i doniesienia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *