Jak wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut HitBTC

Comment

Kryptowaluty
jak wpłacić na giełdę hitbtc

O tym jak zarejestrować konto na giełdzie kryptowalut HitBTC.com pisaliśmy już w pierwszej części poradnika, a teraz zajmiemy się tym jak zasilić nasze konto na giełdzie, tak abyśmy mogli zacząć handlować kryptowalutami.

Wpłata na HitBTC.com

W tym celu logujemy się na stronie głównej giełdy https://hitbtc.com/, a następnie klikamy przycisk Deposit w prawym górnym rogu, w miejscu zaznaczonym na poniższym screenie.

jak wplacic pieniadye na gielde hitbtc

Wpłaty środków na giełdę HitBTC.com możemy dokonać z naszego portfela kryptowalut (waluta ta musi być obsługiwana przez giełdę) lub z innej giełdy. HitBTC przyjmuje wpłaty w ponad 200 walutach, w naszym przykładzie pokażemy jak zasilić konto wpłatą w walucie Bitcoin Cash, przesyłaną z najbardziej znanej polskiej giełdy kryptowalut BitBay.net. Pamiętajmy że HitBTC nie pobiera żadnych prowizji za wpłatę na nasze konto, będziemy jednak musieli zapłacić prowizję wypłacając walutę z giełdy Bitbay. W przypadku Bitcoin Cash prowizja dla Bitbay wyniesie BCC: 0.0006, nie jest to duża kwota, w przeliczeniu na PLN zależy ona oczywiście od aktualnego kursu jednak w chwili pisania tego poradnika jest to około 5 złotych. Tak więc w dziale Deposit na HitBTC znajdujemy walutę, którą chcemy wpłacić, w naszym przypadku Bitcoin Cash, i klikamy ikonkę monety z plusem zaznaczoną na screenie poniżej:

wplata na hitbtc com

Po kliknięciu tej ikonki pojawi się adres, na który musimy dokonać wpłaty. UWAGA na adres wygenerowany dla danej waluty przesyłamy tylko i wyłącznie tą walutę. Tak więc na adres wygenerowany dla Bitcoin Cash przelewamy tylko i wyłącznie Bitcoin Cash.

adres do wplaty na hitbtc com

Jak przelać walutę z Bitbay na HitBTC.com

Mamy już adres, na który możemy wysłać środki, musimy więc je teraz wysłać z naszej polskiej giełdy. Logujemy się na BitBay.net i w prawym, bocznym menu klikamy Portfele. Następnie wybieramy portfel w walucie Bitcoin Cash oznaczonej na tej giełdzie skrótem BCC (na innych giełdach spotykany jest również skrót BCH), a następnie klikamy Wypłata. Ukaże nam się widoczny poniżej formularz wypłaty, w którym w polu Kwota podajemy ilość Bitcoin Cash, którą chcemy wysłać, a w polu Wyślij do adres, który wygenerowaliśmy wcześniej na HitBTC.com. Upewniamy się, że obie wartości są wpisane poprawnie i klikamy przycisk Wypłać. Wszystkie te kroki zaznaczone są na poniższym obrazku.

bitbay wyplata bitcoin cash

Czas oczekiwania na pojawienie się środków na giełdzie HitBTC.com zależy oczywiście od wybranej waluty i aktualnych obciążeń sieci. Zwykle zajmuje to około 30 minut. Mają środki na HitBTC.com możemy już handlować ponad 200 różnymi kryptowalutami.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *