Jak wymienić walutę przez Internet? Trzeba znaleźć dobry kantor!

Comment

Waluty
kantor internetowy

O tym, że wymiana waluty w tradycyjnym kantorze jest nieopłacalna przekonało się wielu z nas. Instytucje te coraz częściej oferują gorsze warunki wymiany niż zyskujące coraz większą popularność kantory internetowe. A skoro o nich mowa: na czym polega ich fenomen i dlaczego jest to obecnie najlepsze rozwiązanie? Zapytaliśmy o to przedstawiciela nowego kantoru internetowego: waluteo.pl.

Kantory internetowe – dlaczego są tak popularne?

Jak się okazuje, coraz więcej Polaków decyduje się na wymianę walut on-line. Do tego rozwiązania przekonuje nie tylko możliwość zaoszczędzenia czasu, szybkość transakcji i jej bezpieczeństwo, ale przede wszystkim dużo lepsze warunki. – W dobie bankowości elektronicznej, gdy większość z nas załatwia wszystkie przelewy, płatności, a nawet kwestie kredytowe przez Internet, coraz więcej osób przekonuje się również do wymiany walut on-line. Nasi klienci zwracają uwagę przede wszystkim na możliwość dokonania transakcji bez wychodzenia z domu, szybkość jej realizacji oraz warunki. Staramy się sprostać wszelkim wymaganiom i mamy ofertę, którą można idealnie dopasować do swoich potrzeb, a te bywają różne. Jest zapotrzebowanie na konta firmowe, indywidualne, ktoś wymienia okazyjnie pieniądze, a ktoś inny robi to regularnie i potrzebuje najczęściej niespotykanych w kantorach stacjonarnych walut. Na pewno sprostamy jego wymaganiom. Do tego należy doliczyć niski spread walutowy – u nas nawet na poziomie 1 grosza – oraz możliwość negocjowania cen – mówi przedstawiciel kantoru internetowego waluteo.pl

Czy wymiana walut przez Internet jest bezpieczna?

To jest częsta obawa osób, które chciałyby skorzystać z tego rodzaju usług. – Muszę uspokoić i dopowiedzieć, że kantory internetowe podlegają takim samym regulacjom jak kantory stacjonarne, a zatem czuwają nad ich działaniem instytucje nadzorujące. Do tego należy pamiętać o samych zabezpieczeniach na stronie – chociażby o protokole szyfrowania danych SSL, z którego korzystają również banki – dodaje nasz ekspert (waluteo.pl).

Kantory internetowe to obecnie rozwiązanie szybko zyskujące na popularności i przekonuje do niego naprawdę wiele czynników. Najważniejsze jednak jest to, że dobry kantor internetowy, to możliwość dokonania natychmiastowej transakcji, po doskonałym kursie i bez wychodzenia z domu. Przedstawiciel waluteo.pl dodaje jeszcze: – Realny zysk możemy obliczyć sobie w ciągu kilku sekund, wszystko za sprawą kalkulatora oszczędności, który mamy na stronie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *