Jak założyc konto na giełdzie kryptowalut KuCoin.com

Comment

Kryptowaluty
Jak założyć konto na giełdzie kryptowalut KuCoin

Giełda kryptowalut KuCoin to obok Binance, jednak z najszybciej rozwijających się giełd! W jej ofercie mamy prawie 100 kryptowalut (czyli o wiele więcej niż na polskich giełdach takich jak np. BitBay), które dostępne są w różnych parach, największe rynki to Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) oraz własna waluta giełdy – KuCoin Shares (KCS). Warto dodać, że rejestracja na giełdzie jest (na moment pisania tego poradnika) nadal otwarta przez 24h na dobę, gdzie przy tak mocno rosnącej popularności giełd kryptowalut jest to rzadkość. Aktualnie największe giełdy mają wyłączoną kompletnie rejestracje, bądź ograniczają ją czasowo do kilku godzin w dniu.

Jak założyć konto na KuCoin

Aby ułatwić Wam zadanie przygotowaliśmy poradnik jak krok po kroku założyć konto na giełdzie kryptowalut KuCoin.

Wchodząc na KuCoin musimy odnaleźć i kliknąć przycisk Sign up w prawym górnym rogu strony, który przeniesie nas do formularza rejestracyjnego. Możecie również przejść do formularza bezpośrednio klikając w TEN LINK.
jak założyc konto na kucoin krok po kroku

Następnie wypełniamy poniższy formularz wpisując:
1. Nasz adres email – będzie on naszym loginem. (Pamiętajcie aby wpisać działający adres email do którego macie dostęp, ponieważ w późniejszym kroku należy potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie linka aktywacyjnego w mailu)
2. Hasło, które chcemy używać do konta na KuCoin (Musi zawierać przynajmniej jedną dużą literę, małe litery oraz przynajmniej jeden znak specjalny np. „&”)
3. Wpisujemy nasze hasło jeszcze raz.
4. Tutaj mamy opcję wpisać kod osoby polecającej, jeśli przydał się Wam nasz poradnik możecie wpisać nasz kod – 7QRM64 (Dziękujemy 🙂 )

Następnie zatwierdzamy wszystko klikając Next
jak założyc konto na kucoin krok po kroku 2

Następnie dostaniemy informację, że na nasz adres email wysłano wiadomość z linkiem do aktywacji konta. (Jeśli nie znaleźliście wiadomości, sprawdźcie folder SPAM. Jeśli to nie pomogło, możecie kliknąć przycisk Resend an email, który spowoduje wysłanie wiadomości z linkiem do aktywacji konta jeszcze raz)

jak zarejestrować konto na KuCoin

Ostatnim krokiem jest wspomniana już aktywacja konta poprzez kliknięcie w link aktywacyjny w mailu. (Link na zdjęciu poniżej został zamazany specjalnie)
jak założyć konto na giełdzie kryptowalut KuCoin poradnik

Gotowe! Od teraz możecie podbijać świat kryptowalut na giełdzie KuCoin. Żeby to zrobić musisz jeszcze mieć środki na giełdzie, a w tym pomoże Ci nasz poradnik – Jak wpłacić pieniądze na giełdę KuCoin.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *