Jak zarejestrować konto na HitBTC.com – Poradnik

Comment

Kryptowaluty
jak wpłacić na giełdę hitbtc

HitBTC.com to giełda kryptowalut, która pozwala nam na kupowanie i sprzedawanie dużo większej ilości walut niż polskie giełdy jak na przykład BitBay. Proces rejestracji jest całkiem prosty, a w tym poradniku przejdziemy go krok po kroku.

Rejestracja HitBTC.com

Po pierwsze wchodzimy na stronę główną giełdy HitBTC i klikamy przycisk Register w prawym górnym rogu ekranu:

gielda hitbtc com rejestracja

Po kliknięciu Register wypełniamy bardzo krótki formularz rejestracyjny, w którym podajemy jedynie nasz adres e-mail oraz hasło, którego chcemy używać przy logowaniu do giełdy hitBTC.com. Potwierdzamy, że jesteśmy człowiekiem i klikamy przycisk Register pod formularzem. Oczywiście jak zawsze polecamy stworzenie tak zwanego mocnego hasła zawierającego duże i małe litery, znaki specjalne oraz cyfry.

gielda hitbtc formularz rejestracyjny

Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie to ukaże nam się ekran potwierdzający rejestrację i informujący o wysłaniu wiadomości e-mail na nasz adres. Wchodzimy więc na skrzynkę odbiorczą i otwieramy e-mail od HitBTC.com. Wygląda on tak jak poniżej, a jedyne co musimy zrobić to kliknąć w znajdujący się w nim link:

gielda hitbtc rejestracja email

Po kliknięciu w link aktywacyjny w mailu ponownie trafimy na stronę główną giełdy, gdzie możemy się zalogować przy pomocy ustalonego wcześniej adresu e-mail i hasła:

gielda hitbtc logowanie

Jeśli logowanie przebiegło poprawnie znajdziemy się w panelu giełdy:

gielda hitbtc

Aby zacząć handlować musimy jeszcze zasilić nasze konto na giełdzie hitBTC.com środkami, proces ten opisaliśmy w drugiej części naszego poradnika: Jak wpłacić pieniądze na HitBTC.com. Zalecamy również uruchomienie 2 stopniowej weryfikacji przy logowaniu za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Google Two Factor Authentication.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *