neoBank czyli nowe oblicze Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego

Comment

Banki Lokaty
neoBank

neoBANK to w rzeczywistości część, znanego już od kilkudziesięciu lat Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Na początku nazwa neoBANK odnosiła się wyłącznie do dostępnej przez internet, bankowości elektronicznej Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego jednak z związku z pozytywnymi opiniami i dobrym przyjęciem przez klientów, nazwa ta rozszerzona została także na placówki stacjonarne. Sam Wielkopolski Bank Spółdzielczy powstał w roku 1961, i wspólnie z innymi bankami spółdzielczymi tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, która jest jednym z liderów bankowości w naszym kraju.

Jeśli chodzi o ofertę neoBanku to składają się na nią konta, zarówno osobiste jak i firmowe, lokaty, w tym atrakcyjna energoLOKATA 3M PLUS, o której kilka słów poniżej, a także kredyty gotówkowe i karty kredytowe.

Wśród lokat oferowanych przez neoBank obecnie wyróżnia się szczególnie energoLOKATA 3M PLUS. Produkt ten oferuje oprocentowanie stałe w wysokości 3,5% i 3 miesięczny okres oszczędzania. Możemy założyć dowolną ilość lokat na kwotę od 1000 do aż 1 miliona złotych, a lokatami możemy zarządzać oczywiście za pośrednictwem bankowości elektronicznej neoBANK24. Nie bez znaczenia jest również fakt, że lokaty neoBanku posiadają zabezpieczenie gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Czytając opinie o neoBanku to właśnie ten produkt, jest obecnie wyróżniany jako najbardziej interesujący.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *