TOP3 lokaty (1 miesięczne) styczeń 2015

Comment

Lokaty Oszczędzanie
najlepsze lokaty styczeń 2015

Dziś szybkie zestawienie najbardziej opłacalnych lokat bankowych, które dostępne są obecnie w ofercie banków. Weźcie pod uwagę, że zestawienie to dotyczy krótkoterminowych lokat 1 miesięcznych. W styczniu 2015 na pierwszym miejscu znalazła się SMART Lokata na powitanie, oferuje ona najwyższe obecnie oprocentowanie stałe w wysokości 4,4% w skali roku. Jednak jak sama nazwa mówi z tej lokaty możemy skorzystać jedynie raz. Bank Smart to część FM Bank PBP, a lokatę możecie za założyć za pośrednictwem stworzonej w tym celu strony internetowej.

Drugie miejsce w styczniowym zestawieniu to Lokata Bezkarna BGŻ Optima, produkty przewija się zresztą przez różne zestawienia najlepszych lokat już od ładnych kilku miesięcy. W rzeczywistości jest to lokata 3 miesięczna, jednak jej wcześniejsze zerwanie nie powoduje utraty odsetek i otrzymamy zysk za każdy pełny miesiąc. Oprocentowanie na tej lokacie to 4% w skali roku.

Ostatnie miejsce na podium zajęła w styczniu lokata EKOlokata bez Kantów z oferty BOŚ Banku, na której to zarobicie 3,5% w skali roku.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *