Ubezpieczenie na wyjazd na narty – jak wybrać?

Comment

Ubezpieczenia
Jak wybrać ubezpieczenie narciarskie

Sporty zimowe jak narty jak i swowboard już od kilkunastu lat rozwijają się w naszym kraju w bardzo dynamicznym tempie. Każdego roku coraz więcej osób decyduje się na spróbowanie swoich sił na stoku, a sport ten już dawno przestał być elitarną rozrywką dla bogatych. Niezależnie od tego czy jesteśmy już doświadczonym narciarzem czy dopiero stawiamy pierwsze kroki w tej dyscyplinie to przez wyjazdem w góry powinniśmy pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Chodzi oczywiście o ubezpieczenie turystyczne na czas wyjazdu.

Tego rodzaju krótkoterminowa polisa ubezpieczeniowa pozwoli nie tylko na pokrycie ewentualnych kosztów naszego leczenia czy transportu medycznego, ale może nas również uchronić od odpowiedzialności cywilnej, w przypadku gdybyśmy spowodowali wypadek na stoku wypadek z naszej winy. Jak jednak wybrać takie ubezpieczenie? Po pierwsze powinniśmy dokładnie zapoznać się z warunkami danego produktu ubezpieczeniowego, sumą ubezpieczenia itd. Dla szarego zjadacza chleba specjalistyczny język, którym pisane są Regulaminy polis ubezpieczeniowych, może być kompletnie niezrozumiały, warto więc posiłkować się porównaniem czy rankingami tego rodzaju ubezpieczeń na dany sezon. Ważne jednak aby skorzystać z rankingu stworzonego przez niezależne serwisy, niepowiązane z żadnym z ubezpieczycieli. Jeśli szukacie jeszcze ubezpieczenia turystycznego na narty na sezon 2014/2015 to rzetelne zestawienie takich produktów znajdziecie w serwisie FUKO.pl.

Eksperci tej strony przygotowali zestawienie ubezpieczeń turystycznych w dwóch kategoriach: „Największa ochrona” oraz „Najlepsza jakość do ceny” wraz dosyć szczegółowym opisem wad i zalet każdego produktu. W serwisie FUKO.pl znajdziecie także sporo przydatnych informacji na temat produktów finansowych i ubezpieczeniowych.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kermitst/domains/platniczo.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *